Կայքերի ստեղծում առանց ծրագրավորման. Դաս 1

Սովորում ենք կարճ ժամանակահատվածում սեղծել կայքեր 0-ից, առանց ծրագրավորման լեզուների իմացության:

Beginner -245(40 Գնահատական թվով) 282 ուսանող մասնակցում է այս պահին
Ավելացրել է DreamsLab Official Վերջին թարմացումը Tue, 15-Mar-2022 Armenian
Ինչ ենք ուսումնասիրելու?

Դասընթացի պլանը
1 թեմա 00:02:29 video
Հիմնական մաս
1 թեմա 00:02:29 video
  • Դաս 1 00:02:29
Պահանջներ
  • Համակարգչային մինիմալ գիտելիքներ
Նկարագիրը

Կայքեր ստեղծելը բավականին բարդ և ժամանակատար գործընթաց է, սակայն մենք գտել ենք տարբերակ, որի միջոցով կկարողանաք առանց ծրագավորման լեզուների իմացության կարճ ժամանակահատվածում ստանալ կայքէջ ձեր կազմակերպության, անձնական բլոգի, կամ վաճառասրահի համար: 

+ Տեսնել ավելին
Փոխկապակցված դասընթացներ
00:03:38 video
5 173 Բաժանորդագրումով
00:11:03 video
5 90 Բաժանորդագրումով
00:07:00 video
5 68 Բաժանորդագրումով
00:08:31 video
5 62 Բաժանորդագրումով
+ Տեսնել ավելին
Դասընթացավարի մասին
  • 738 կարծիք
  • 2148 ուսանող
  • 107 դասընթաց
Dreamslab Official

Dreamslab-ը օնլայն ուսուցման համակարգ է, որտեղ գրանցվելով յուրաքանչյուր մարդ հնարավորություն է ստանում սովորել մի շարք մասնագիտություններ, մասնավորապես՝ Մարքեթինգ, գրաֆիկ դիզայն, վեբ ծրագրավրում, վիդեոմոնտաժ հաշվապահություն, կայքերի ստեղծում և բազմաթիվ այլ ոլորտների հետ կապված մասնագիտություններ և հմտություններ: Համակարգը թույլ է տալիս նաև սովորել օտար լեզուներ, մասնավորապես՝ Անգլերեն, Ֆրանսերեն, Գերմաներեն, Չինարեն և այլն: Ժամանակ առ ժամանակ նոր ոլորտների, նոր օտար լեզուների համալրման գործընթացը թույլ է տալիս մեզ խոստանալ, որ նախագիծը ունենալու է անգնահատելի արժեք հայկական իրականության մեջ:

+ Տեսնել ավելին
Ուսանողների կարծիքները
-245
Միջին գնահատականը
  • 10%
  • 5%
  • 2%
  • 7%
  • 72%
Կարծիքներ
  • Sat, 05-Sep-2020
    dfgfdgfd gfdgdfg
  • Sat, 02-Jan-2021
    Արմեն Վարդազարյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Aida Mkrtchyan
  • Sun, 03-Jan-2021
    Emma Margaryan
    Նյութ չկար, միայն օրինակներ
  • Sun, 03-Jan-2021
    Նվարդ Կարապետյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Գագիկ Հակոբյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Արարատ Պողոսյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Gayane Matevosyan
    Հիանալի մատուցում՜ .պարզ ու հասկանալի
  • Mon, 04-Jan-2021
    Anna Armenakyan
    De sa Der naxabann er erb sksven dasentacnere hamozvats em manramase kbacatren Shnorhakalutyun dzer arvox ashxatanki hamar
  • Tue, 05-Jan-2021
    Գրիգորի Գաբրիելյան
  • Wed, 06-Jan-2021
    Լարիսա Գալստյան
  • Wed, 06-Jan-2021
    Aghunik Karyan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Նոնա Ստեփանյան
    Շատ շնորհակալություն։
  • Thu, 07-Jan-2021
    Lilit Davtyan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Laura Ghazaryan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Սվետա Հովհաննիսյան
    5
  • Thu, 07-Jan-2021
    Էմմա Թովմասյան
  • Thu, 07-Jan-2021
    Hermine Andrikyan
    Պարզ և մատչելի Շնորհակալություն
  • Fri, 08-Jan-2021
    Harut Manukyan
  • Sat, 09-Jan-2021
    Edita Mirijanyan
  • Sun, 10-Jan-2021
    Մերի Չփլախյան
  • Mon, 11-Jan-2021
    Liana Nikoghosyan
  • Mon, 11-Jan-2021
    Anna Gyulumyan
  • Mon, 11-Jan-2021
    Lusya Yaralyan
  • Tue, 12-Jan-2021
    Սամվել Պապյան
    Որպես intro լավ է✌️
  • Wed, 13-Jan-2021
    Davit Adamyan
  • Wed, 13-Jan-2021
    Karen Xachatryan
  • Wed, 13-Jan-2021
    Lena Gugujyan
  • Sat, 16-Jan-2021
    Լիլիթ Ավետիսյան
  • Thu, 21-Jan-2021
    Մարիա Մելքոնյան
  • Sat, 23-Jan-2021
    Գոհար Կարապետյան
  • Sat, 23-Jan-2021
    Սոնա Սարգսյան
  • Wed, 27-Jan-2021
    Մարիամ Գրիգորյան
  • Sat, 13-Mar-2021
    samvel hakobyan
  • Tue, 29-Jun-2021
    Սյուզան Գիշյան
  • Sun, 12-Dec-2021
    Lilit Poghosyan
  • Tue, 11-Jan-2022
    Test Roy
    cragravorum sovoracneluc araj duq sovoreq
  • Mon, 21-Feb-2022
    Էլմիրա Մարտիրոսյան
  • Sun, 13-Mar-2022
    Heghine Paytyan
  • Thu, 14-Apr-2022
    Shushanna Margaryan
Ամսական բաժանորդագրումով
Մանրամասներ:
  • 00:02:29 video (տեսանյութերի տևողությունը)
  • 1 թեմա
  • Միշտ հասանելի է
  • Հասանելի է նաև մոբայլ տարբերակով