ՍՄՄ 0-ից: Instagram Marketing: Դաս 1

ՍՄՄ 0-ից: Instagram Marketing

Beginner 5(64 Գնահատական թվով) 511 ուսանող մասնակցում է այս պահին
Ավելացրել է Տիգրան Մանուկյան Վերջին թարմացումը Tue, 15-Mar-2022 Armenian
Ինչ ենք ուսումնասիրելու?
  • Instagram-ի մասին:
  • Էջերի տեսակներ:

Դասընթացի պլանը
1 թեմա 00:09:34 video
Հիմնական մաս
1 թեմա 00:09:34 video
  • Դաս 1 00:09:34
Պահանջներ
  • Համակարգչային մինիմալ գիտելիքներ
Նկարագիրը

ՍՄՄ 0-ից: Instagram Marketing

Instagram-ի մասին:
Էջերի տեսակներ:

+ Տեսնել ավելին
Փոխկապակցված դասընթացներ
00:09:30 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 336 Բաժանորդագրումով
00:09:20 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 284 Բաժանորդագրումով
00:09:22 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 235 Բաժանորդագրումով
00:05:07 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 222 Բաժանորդագրումով
00:09:24 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 253 Բաժանորդագրումով
+ Տեսնել ավելին
Դասընթացավարի մասին
  • 779 կարծիք
  • 2118 ուսանող
  • 22 դասընթաց
Տիգրան Մանուկյանը Social Media Marketing/Digital Markting-ի մասնագետն է, ով ավելի քան 3 տարվա ընթացքում վարել է շուրջ 50 նախագիծ/պրոեկտ։ 2018 թ․-ից ի վեր զբաղեցրել է Մարքեթինգային բաժնի ավագ մասնագետի իսկ հետո ղեկավարի պաշտոններ տարբեր կազմարպություններում և ղեկավարել թիմեր։ Դասավանդում է արդեն 2 տարի, ոչ միայն Հայաստանում, այլ նաև օնլայն և արտասահմանյան հարթակներում։ Առանձնահատուկ փորձ ունի ոչ միայն Technical SMM, այլ նաև ՝ Business Content և ընդհանուր Content Writing ոլորտում։
+ Տեսնել ավելին
Ուսանողների կարծիքները
5
Միջին գնահատականը
  • 7%
  • 0%
  • 3%
  • 4%
  • 84%
Կարծիքներ
  • Sat, 02-Jan-2021
    Հասմիկ Հարությունյան
  • Sat, 02-Jan-2021
    Arpi Khachaturyants
  • Sat, 02-Jan-2021
    Իսկուհի Զաքարյան
    5
  • Sat, 02-Jan-2021
    Սոնա Խասիկյան
  • Sat, 02-Jan-2021
    Ani Adamyan
  • Sat, 02-Jan-2021
    Ռուզաննա Ղազարյան
  • Sat, 02-Jan-2021
    Գայանե Բադալյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Աննա Խաչատրյան
    5
  • Sun, 03-Jan-2021
    Մարիա Սուրմալյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Արևիկ Դավթյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Elen Hambardzumyan
  • Sun, 03-Jan-2021
    Մերի Մուղդուսյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Armine Mkrtchyan
  • Sun, 03-Jan-2021
    Անի Գիշյան
    Ամենաթույն կայքը երբևէ։Հրաշքներից հրաշքն եք։
  • Sun, 03-Jan-2021
    Սոնա Մնացականյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Սիմավոն Ղազարյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Վազգեն Գասպարյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Մանե Սահրադյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Ժաննա Վարդանյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Յուրո Զուրաբյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Նուշիկ Մինասյան
  • Tue, 05-Jan-2021
    Juli Khachatryan
  • Wed, 06-Jan-2021
    Astghik Sargsyan
  • Wed, 06-Jan-2021
    Al Sahakyan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Սյուզաննա Աբգարյան
  • Thu, 07-Jan-2021
    Սաթենիկ Գալստյան
  • Fri, 08-Jan-2021
    Անի Բաղրամյան
  • Fri, 08-Jan-2021
    Lilye Papian
  • Fri, 08-Jan-2021
    Tigran Shahsuvaryan
  • Sat, 09-Jan-2021
    Zara Grigorian
  • Sat, 09-Jan-2021
    Ստելլա Նազարյան
  • Sat, 09-Jan-2021
    Gayane Arzumanyan
  • Sun, 10-Jan-2021
    Անուշ Համբարձումյան
  • Mon, 11-Jan-2021
    Սոնա Սամսոնյան
    Informative and simple . Thanks.
  • Mon, 11-Jan-2021
    Մարինե Սարգսյան
  • Mon, 11-Jan-2021
    Մանե Արզումանյան
  • Tue, 12-Jan-2021
    Գայանե Գողամյան
  • Wed, 13-Jan-2021
    Nelly Nazaryan
  • Mon, 18-Jan-2021
    Manch Hambardzumyan
  • Wed, 20-Jan-2021
    Վահան Ասատրյան
  • Fri, 22-Jan-2021
    Tatevik Artashyan
  • Sun, 24-Jan-2021
    Tatevik Sahakyan
  • Wed, 27-Jan-2021
    Satenik Avoyan
  • Thu, 04-Feb-2021
    Aghunik Karyan
  • Thu, 04-Feb-2021
    Հասմիկ Մովսեսյան
  • Sat, 06-Feb-2021
    Դավիթ Հայրոյան
  • Mon, 08-Feb-2021
    Mushegh Grgoryan
  • Wed, 10-Feb-2021
    Ռուզաննա Թադևոսյան
  • Fri, 12-Feb-2021
    Lilith Vagharshakyan
  • Wed, 17-Feb-2021
    Kristina Petrosian
  • Fri, 19-Feb-2021
    Աննա Նանյան
  • Sun, 21-Feb-2021
    Լիանա Դաղբաշյան
  • Sun, 21-Feb-2021
    Նարինե Ղալամյան
  • Mon, 22-Feb-2021
    Անի Բադալյան
  • Tue, 23-Feb-2021
    Մերի Ավագյան
  • Thu, 25-Feb-2021
    Անուշիկ Հովհաննիսյան
  • Mon, 01-Mar-2021
    Inna Yeremyan
  • Fri, 19-Mar-2021
    Մանե Մուսայելյան
  • Sat, 26-Jun-2021
    Arina Alaverdyan
  • Mon, 28-Jun-2021
    Ռոբերտ Պողոսյան
  • Sat, 28-Aug-2021
    Ani Badishyan
  • Tue, 11-Jan-2022
    Test Roy
    kjnjey bazan bayc chem ani
  • Fri, 25-Feb-2022
    Milena Aghajanyan
  • Sat, 04-Jun-2022
    Nane Qeshishyan
Ամսական բաժանորդագրումով
Մանրամասներ:
  • 00:09:34 video (տեսանյութերի տևողությունը)
  • 1 թեմա
  • Միշտ հասանելի է
  • Հասանելի է նաև մոբայլ տարբերակով