HTML 0-ից: Դաս 1

HTML 0-ից սկսնակների համար:

Beginner -165(59 Գնահատական թվով) 405 ուսանող մասնակցում է այս պահին
Ավելացրել է Գյուլնարա Զադոյան Վերջին թարմացումը Tue, 15-Mar-2022 Armenian
Ինչ ենք ուսումնասիրելու?
  • Ինչ է html-ը
  • Ինչի համար է այն նախատեսված

Դասընթացի պլանը
1 թեմա 00:06:59 video
Հիմնական մաս
1 թեմա 00:06:59 video
  • HTML 0-ից: Դաս 1 00:06:59
Պահանջներ
  • Համակարգչային մինիմալ գիտելիքներ
Նկարագիրը

HTML ծրագրավորման լեզվի դասընթաց 0-ից սկսնակների համար: Առաջին քայլերը վեբ ծրագրավորման ոլրտում:

Ինչ է html-ը, Ինչի համար է այն նախատեսված:

+ Տեսնել ավելին
Փոխկապակցված դասընթացներ
00:11:09 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 249 Բաժանորդագրումով
00:13:36 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 167 Բաժանորդագրումով
00:10:03 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 213 Բաժանորդագրումով
00:09:17 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 189 Բաժանորդագրումով
00:13:37 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 171 Բաժանորդագրումով
00:15:03 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 151 Բաժանորդագրումով
00:07:20 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 145 Բաժանորդագրումով
00:08:00 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 121 Բաժանորդագրումով
00:13:57 video
թարմացվել է Tue, 15-Mar-2022
5 147 Բաժանորդագրումով
+ Տեսնել ավելին
Դասընթացավարի մասին
  • 241 կարծիք
  • 806 ուսանող
  • 36 դասընթաց
Կրթություն-Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան՝ Տեղեկատվական Տեխնոլոգիաներ մասնագիտացմամբ Աշխատանքային փորձ-Ithire կազմակերպություն-Front-end ծրագրավորող SourceCode կազմակերպություն - դասախոս վեբ ծրագրավորման TCO team- դասախոս վեբ ծրագրավորման Հետադարձ կապ- https://www.linkedin.com/in/gyulnara-zadoyan-5578a41a6/
+ Տեսնել ավելին
Ուսանողների կարծիքները
-165
Միջին գնահատականը
  • 8%
  • 0%
  • 5%
  • 3%
  • 81%
Կարծիքներ
  • Sat, 02-Jan-2021
    Մարիամ Քոսյան
    Շատ հետաքրքիր դասընթաց էր, ճիշտ է որոշ չափով գիտելիք ունեի, սակայն ավելի մանրամասն դասընթացից տեղեկացա։
  • Sat, 02-Jan-2021
    Հայկ Կարապետյան
    Շատ ծավ մանրամասն բացատրում էր
  • Sat, 02-Jan-2021
    Աննա Աբրահամյան
  • Sat, 02-Jan-2021
    Օվսաննա Ճաղարյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Aida Mkrtchyan
  • Sun, 03-Jan-2021
    Emma Margaryan
    Պարզ, հստակ և արագ
  • Sun, 03-Jan-2021
    Մարիա Սուրմալյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Ժաննա Հարությունյան
    Ընտիր
  • Sun, 03-Jan-2021
    Ինգա Բարսեղյան
    5
  • Sun, 03-Jan-2021
    Անի Սարոյան
  • Sun, 03-Jan-2021
    Սոնա Մնացականյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Գոհար Կարապետյան
  • Mon, 04-Jan-2021
    Արծվիկ Երեմյան
  • Tue, 05-Jan-2021
    Sona Grigoryan
    Մեծ ծավալի ու մատչելի բացատրվող նյութ 7 րոպեի ընթացքում: Շատ ինֆորմատիվ էր:
  • Tue, 05-Jan-2021
    Narek Najaryan
  • Wed, 06-Jan-2021
    Ֆրիդա Պետրոսյան
  • Wed, 06-Jan-2021
    Սյուզի Մինասյան
  • Wed, 06-Jan-2021
    Հայկուհի Հակոբյան
  • Thu, 07-Jan-2021
    Erik Khachatryan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Lilit Davtyan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Laura Ghazaryan
  • Thu, 07-Jan-2021
    Sat Virabyam
  • Fri, 08-Jan-2021
    Վիկտորյա Կարապետյան
    5 բալ չեմ գնահատում, քանի որ սկսնակների համար կան չսահմանված գաղափարներ։
  • Sat, 09-Jan-2021
    Հայկ Ավդոյան
  • Sat, 09-Jan-2021
    Վահե Կարապետյան
  • Sat, 09-Jan-2021
    Davit Atanesyan
  • Sat, 09-Jan-2021
    Anahit Aghasyan
  • Sun, 10-Jan-2021
    Լուսինե Կազանչյան
  • Mon, 11-Jan-2021
    Լիլիթ Բաղդասարյան
    Sksnakneri hamar lav dasyntac e.
  • Tue, 12-Jan-2021
    Կարինե Օգանեսյան
    10
  • Wed, 13-Jan-2021
    Gevorg Vardanyan
  • Wed, 13-Jan-2021
    Արա Ղազարյան
  • Wed, 13-Jan-2021
    Zara Grigorian
  • Thu, 14-Jan-2021
    Artyom Sahakyan
  • Thu, 14-Jan-2021
    samvel hakobyan
  • Sat, 16-Jan-2021
    Hayk Madatyan
  • Sat, 16-Jan-2021
    Վահե Գաբրիելյան
  • Sun, 17-Jan-2021
    Լուսին Ափոյան
  • Tue, 19-Jan-2021
    Narek Poxosyan
  • Tue, 19-Jan-2021
    Haykuhi Musheghyan
  • Tue, 19-Jan-2021
    Արմինե Գրիգորյան
  • Tue, 19-Jan-2021
    Varduhi Karapetyan
  • Fri, 22-Jan-2021
    Զվարթ Օսիպյան
    հիանալի մեկնարկ
  • Fri, 22-Jan-2021
    Greta Hovsepyan
  • Fri, 22-Jan-2021
    Լիանա Սաղոյան
  • Sun, 24-Jan-2021
    Artur Mnacaknayan
  • Mon, 25-Jan-2021
    Sir Harutyunyan
  • Fri, 05-Feb-2021
    Ani Maghakyan
  • Fri, 05-Feb-2021
    Արեգ Կյուրեղյան
  • Mon, 08-Feb-2021
    Yevgine Mnatsakanyan
  • Sat, 13-Mar-2021
    Մերի Մուղդուսյան
  • Fri, 05-Mar-2021
    Sara Hovhannisyan
  • Tue, 20-Apr-2021
    Ani Petrosyan
  • Thu, 06-May-2021
    Կարապետ Գևորգյան
    Շնորհակալություն դասընթացի համար
  • Tue, 29-Jun-2021
    Dzoragyugh Armath
  • Sat, 24-Jul-2021
    Mariam Israyelian
  • Wed, 11-Aug-2021
    Lusine Harutyunyan
  • Tue, 11-Jan-2022
    Test Roy
    ba ba ba
  • Tue, 03-May-2022
    Аликсандр Степанов
Ամսական բաժանորդագրումով
Մանրամասներ:
  • 00:06:59 video (տեսանյութերի տևողությունը)
  • 1 թեմա
  • Միշտ հասանելի է
  • Հասանելի է նաև մոբայլ տարբերակով